Tomasz Jasieński, Warema logo Odwiedź nas na Facebooku
Wybierz język: PolskiEnglish
Bez-tytulu-Copy-.jpg markiza_kasetowa_typ_680.jpg żaluzje zewnętrzne żaluzje zewnętrzne żaluzje fasadowe żaluzje wewnętrzne aluminiowe żaluzje fasadowe żaluzje zewnętrzne fasadowe

Biuro techniczno - handlowe:04-602 Warszawa
ul. I Poprzeczna 10A


tel/fax: 22 812 05 09
biuro@jasienski.com.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Blog

Blog

żaluzje zewnętrzne

Dlaczego warto montować żaluzje zewnętrzne?

Opublikowano: 6.05.2019

Coraz większa grupa inwestorów planuje montaż żaluzji zewnętrznych już na etapie projektowania budynków. Znaczny wzrost ich popularności spowodował wzmożenie pracy producentów oraz powstawanie nowych rozwiązań i technologii. Czy tak duże zainteresowanie tym elementem jest uzasadnione?

[Czytaj dalej]


markiza na taras

Zastosowanie i rodzaje markiz tarasowych

Opublikowano: 13.05.2019

Upalne dni to idealne okoliczności do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Wtedy chętnie wychodzimy do ogrodu oraz na taras ciesząc się piękną, letnią aurą. Ze względu na to, że w godzinach popołudniowych nasłonecznienie może być zbyt intensywne, warto rozważyć zamontowanie funkcjonalnej markizy na taras — stworzy ona przyjemny cień, w którym będziemy mogli się odprężyć i cieszyć wspólnie spędzonymi chwilami.

[Czytaj dalej]


markiza na taras

Nowoczesne markizy balkonowe

Opublikowano: 17.07.2019

Mieszkańcy miast, którzy dysponują własnym balkonem często zmagają się ze zbyt dużym nasłonecznieniem. Ten problem doskwiera szczególnie tym osobom, które mają mieszkania wystawione na południe i zachód. W czasie wolnym, który najczęściej rozpoczyna się w godzinach popołudniowych, ilość promieniowania jest tak duża, że uniemożliwia wypoczynek na zewnątrz. W takich okolicznościach warto rozważyć zastosowanie markiz zewnętrznych.

[Czytaj dalej]


markiza na taras

Innowacyjne pergole tarasowe

Opublikowano: 17.07.2019

Doskonałą, znacznie bardziej uniwersalną alternatywą dla markiz tarasowych są pergole. Ich zastosowanie wymaga jednak więcej miejsca, ponieważ ich stelaż jest konstrukcją stałą. Do zadań tego typu zadaszenia należy przede wszystkim ochrona użytkowników tarasu przed nadmiernym nasłonecznieniem i opadami deszczu.

[Czytaj dalej]

firma godna zaufania