Osłaniamyz jakością

Poznajmy się

 Firma T. Jasieński,  to działający na rynku polskim od trzydziestu lat stabilny partner ekskluzywnej  niemieckiej marki Warema, światowego lidera w dziedzinie innowacyjnych technik osłonowych.

NOWOCZESNOŚĆ – ESETYKA – KOMFORT –  FUNKCJONALNOŚĆ – jesteśmy po to, aby nasi Klienci mogli cieszyć się komfortem, prywatnością i bezpieczeństwem, przebywając zarówno we wnętrzu, jak i w otoczeniu swojego domu, biura czy lokalu

Partner

Projektujemy i dopasowujemy rozwiązania osłonowe oraz systemy sterowania, odpowiadające potrzebom Klientów ceniących materiały najwyższej jakości, unikalny design i nowoczesną technologię. Nasze produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie w zakładach w Niemczech.

Wartości

Naszą pasją jest tworzenie spersonalizowanych projektów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nadrzędnymi wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy:

profesjonalizm

radość kreowania

nieszablonowość

nowoczesność

stabilność

Wizja

Nowe wyzwania,  doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji ponad 5000 projektów  sprawiają, że możemy Państwa wspierać rzetelnym doradztwem na każdym etapie współpracy – od powstałego pomysłu, poprzez montaż przygotowanego na wymiar produktu, aż do usług związanych z jego użytkowaniem i konserwacją.

30

lat doświadczenia

5000

realizacji

Nieustannie się rozwijamy i dążymy do tego, aby proponowane rozwiązania pozwalały  sprostać aspiracjom naszych  odbiorców i poprawić jakość ich życia.

Tomasz Jasieński sp. z o.o. powstała na bazie doświadczenia zdobytego przez Zakład Budowlano-Montażowy Tomasz Jasieński na rynku technik osłonowych.

 

Gwarancja