Tomasz Jasieński, Warema logo Odwiedź nas na Facebooku
Wybierz język: PolskiEnglish
Bez-tytulu-Copy-.jpg markiza_kasetowa_typ_680.jpg żaluzje zewnętrzne żaluzje zewnętrzne żaluzje fasadowe żaluzje wewnętrzne aluminiowe żaluzje fasadowe żaluzje zewnętrzne fasadowe

Biuro techniczno - handlowe:04-602 Warszawa
ul. I Poprzeczna 10A


tel/fax: 22 812 05 09
biuro@jasienski.com.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Katalog produktów » Systemy sterowania » Wisotronic Dialog WAREMA

Wisotronic Dialog WAREMA

Konwencjonalny system sterowania Wisotronic idealnie nadaje się do sterowania osłonami przeciwsłonecznymi w domach jak i niewielkich obiektach, czy budynkach biurowych.

System ten w zależności od wersji umożliwia niezależne sterowanie 1, 2, 3 lub 4 kanałami sterowniczymi, dzięki czemu daje możliwość komfortowego sterowania osłonami przeciwsłonecznymi na maksymalnie 4 elewacjach.

Prosta struktura menu umożliwia intuicyjną wybór poszczególnych opcji oferowanych przez system. System steruje osłonami w oparciu o polecenie zadawane bezpośrednio na panelu sterującym. Centrala dostępna jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. Wyświetlacz menu posiada 3,5 calowy ekran i wyświetlacz w 256 kolorach.Wisotronic jest obsługiwany za pomocą pilota i/lub stacji sterującej, która ocenia dane
pochodzące z szeregu czujników takich jak:
- czujnik nasłonecznienia,
- czujnik prędkości wiatru,
- czujnik temperatury zewnętrznej,
- czujnik temperatury wewnętrznej (zintegrowany z panelem),
- czujnik opadów atmosferycznych,

Wisotronic pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat wewnątrz budynku przy jednoczesnym bezpieczeństwie Państwa osłon przeciwsłonecznych.

firma godna zaufania