Tomasz Jasieński, Warema logo Odwiedź nas na Facebooku
Wybierz język: PolskiEnglish
Bez-tytulu-Copy-.jpg markiza_kasetowa_typ_680.jpg żaluzje zewnętrzne żaluzje zewnętrzne żaluzje fasadowe żaluzje wewnętrzne aluminiowe żaluzje fasadowe żaluzje zewnętrzne fasadowe

Biuro techniczno - handlowe:04-602 Warszawa
ul. I Poprzeczna 10A


tel/fax: 22 812 05 09
biuro@jasienski.com.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Katalog produktów » Systemy sterowania » EWFS WAREMA

EWFS WAREMA

Jednolity system sterowania radiowego EWFS WAREMA (Einheitlisches WAREMA Funk System) - jest idealnym rozwiązaniem stosowanym w istniejących jak i nowo – powstających budynkach. Umożliwia komfortowe sterowanie osłonami przeciwsłonecznymi oraz oświetleniem. Jego podstawową zaletą jest wyeliminowanie okablowania sterującego (wystarczy, że doprowadzą Państwo zasilanie do poszczególnych osłon przeciwsłonecznych), co w efekcie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Zmniejszenie ilości przewodów jest również nie bez znaczenia dla Państwa zdrowia, ponieważ pozwala to zmniejszyć pole elektromagnetyczne wywoływane przepływem prądu w przewodach. W każdej chwili można w prosty sposób rozbudować system EWFS o dodatkowe komponenty, dzięki czemu Państwa dom może ciągle ewoluować.


W skład systemu EWFS wchodzą:

1. pilot jedno – lub ośmiokanałowy, ręczny lub naścienny
Dzięki nadajnikom ręcznym EWFS o estetycznym kształcie oraz wyjątkowo plaskim nadajnikom naściennym osłona przewcisłoneczna jest sterowana do żądanej pozycji.

2. bezprzewodowa stacja pogodowa eco zasilana energią słoneczną
Dzięki wbudowanemu zdalnemu odbiornikowi oraz podłączeniu solarnej stacji pogodowej eco możliwe jest idealne zharmonizowanie układu sterowania, reagującego na warunki pogodowe - wiatr i nasłonecznienie.

3. ośmiokanałowy naścienny zegar sterujący - Comfort Timer WAREMA
Sterownik Comfort Timer WAREMA zapewni Państwu ochronę przeciwsłoneczną w zależności od czasu i intensywności zmierzchu. Dzięki zintegrowanej funkcji Astro, programator zegarowy wylicza na podstawie godziny zachodu słońca na każdy dzień i steruje automatycznie osłoną (rolata,markiza,żaluzja). Zintegrowane sterowanie czasowe symuluje Państwa obecność i przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa Państwa domu. Dodatkowo można pilotem sterować osłonami.

4. silniki ze zintegrowanymi odbiornikami radiowymi, bądź odbiorniki typu Plug&Play
Przekaźnik tzw.przejściówka EWFS jest po prostu wkładana w standardowe złącze stykowe produktu/osłony przeciwsłonecznej. Przejściówka EWFS stanowi optymalny produkt do przezbrojenia i oczywiście także do nowej intalacji systemu sterowania falami radiowymi.

5. odbiorniki do montażu podtynkowego
Puszka rozgałęźna UP stanowi obszar zastosowania dla naszych odbiorników podtynkowych. Odbiorniki EWFS o tym rodzaju konstrukcji posiadają oprócz odbiornika fal radiowych dodatkowo jedno wejście centralne do centrali ochrony przeciwsłonecznej o różnych napięciach sterowania.

firma godna zaufania