Tomasz Jasieński, Warema logo Odwiedź nas na Facebooku
Wybierz język: PolskiEnglish
Bez-tytulu-Copy-.jpg markiza_kasetowa_typ_680.jpg żaluzje zewnętrzne żaluzje zewnętrzne żaluzje fasadowe żaluzje wewnętrzne aluminiowe żaluzje fasadowe żaluzje zewnętrzne fasadowe

Biuro techniczno - handlowe:04-602 Warszawa
ul. I Poprzeczna 10A


tel/fax: 22 812 05 09
biuro@jasienski.com.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Katalog produktów » Systemy sterowania

Systemy sterowania

Osłony przeciwsłoneczne odgrywają wiodącą rolę w gospodarce energetycznej domu. Różnorodność systemów osłon przeciwsłonecznych WAREMA umożliwia indywidualne ukształtowanie fasady i optymalną ochronę przed słońcem. Niezależnie od tego, czy są to produkty umiejscowione na zewnątrz, czy też wewnątrz, w firmie WAREMA znajdziesz indywidualne rozwiązanie.

Efektywna pozycja osłony przeciwsłonecznej jest osiągana w optymalnym przypadku za pomocą systemu sterowania. Tylko w ten sposób osłona przeciwsłoneczna może spełniać swoje zadanie również czasie Twojej nieobecności. Obowiązuje następująca zasada: produkt będący osłoną słoneczną jest skuteczny jedynie na tyle, na ile jest skuteczny jego system sterowania.

Z tego względu WAREMA oferuje dla różnych wymagań różnorodne systemy sterowania, które oprócz oszczędności energetycznej dają użytkownikowi również bezpieczeństwo budynku i komfort. Począwszy od najmniejszych centrali, przez wielokanałowe systemy sterowania do domów mieszkalnych i budynków biurowych, aż po połączone w sieci systemy sterowania obiektami i specjalne systemy sterowania do ogrodów zimowych - firma WAREMA oferuje odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich wymagań. WAREMA produkuje również oprócz własnego systemu sterowanego falami radiowymi również systemy sterowania w postaci magistrali o technologii LonWorks® i EIB.

firma godna zaufania