Tomasz Jasieński, Warema logo Odwiedź nas na Facebooku
Wybierz język: PolskiEnglish
Bez-tytulu-Copy-.jpg markiza_kasetowa_typ_680.jpg żaluzje zewnętrzne żaluzje zewnętrzne żaluzje fasadowe żaluzje wewnętrzne aluminiowe żaluzje fasadowe żaluzje zewnętrzne fasadowe

Biuro techniczno - handlowe:04-602 Warszawa
ul. I Poprzeczna 10A


tel/fax: 22 812 05 09
biuro@jasienski.com.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie

O firmie

Nasza firma od 27 lat jest oficjalnym partnerem uznanej marki WAREMA GmbH - działającej na rynku od 63 lat. W ramach działalności świadczymy usługi związane głównie z doborem urządzeń ochrony przeciwsłonecznej wysokiej jakości. W ofercie m.in. takie produkty jak:
- markizy tarasowe,

- markizy typ pergola,

- markizy kasetowe,

- markizy fasadowe,

- markizy pionowe,

- markizy do ogrodów zimowych,

- rolety o podwyższonej wytrzymałości,

- rolety zabezpieczające,

- żaluzje fasadowe,

- żaluzje wewnętrzne,

- rolety wewnętrzne.

Proponowane rozwiązania nadają się do zastosowania w domach jednorodzinnych, obiektach biurowo-socjalnych, supermarketach czy obiektach użyteczności publicznej. Urządzenia WAREMA to precyzja wykonania w każdym szczególe, która gwarantuje wyjątkową trwałość oraz długoletnie użytkowanie. Jakość naszych osłon została sprawdzona przez wielu klientów. Wszystkie produkty marki WAREMA przygotowywane są w Niemczech na indywidualne zamówienie.

Wyznacznikiem jakości naszych usług jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym biurze, a także w razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu przez telefon oraz e-mail. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

jasienski.com.pl

firma godna zaufania